Oferujemy Ci inteligentny zestaw narzędzi do prezentowania Twojej firmy, przyciągając tym samym klientów. Proste, estetyczne i intuicyjne w użytkowaniu. Daj się znaleźć, dołącz do nas! Napędzimy Twój biznes!

1. Dodaj ogłoszenie

Wybierz pakiet swoich możliwości. Pamiętaj, że możesz wypróbować zupełnie za darmo! Wypełnij prosty formularz. Prześlij zdjęcia, dodaj przydatne linki do Twojej witryny lub do social media, podaj adres oraz godziny otwarcia lub inne informacje, które uznasz za stosowne. Twoje ogłoszenie będzie widoczne na stronie, dostępne w wyszukiwarkach. Znajdziesz je również w zakładce “Twoje ogłoszenia”.

Zobacz, jak będzie wyglądać Twoje ogłoszenie →

Sprawdź cennik pakietów →

2. Uszczęśliwiaj klientów

Po zatwierdzeniu planu, Twoje ogłoszenie zostanie udostępnione w wyszukiwarce. Od tej pory, odwiedzający stronę mogą filtrować ogłoszenia po kategoriach, tagach oraz lokalizacji. Po znalezieniu Twojego ogłoszenia, zainteresowany klient skontaktuje się z Tobą. Twoją rolą jest zadbanie o najwyższą jakość usług, by klienci pozostawili na naszej stronie pozytywne komentarze dla innych, odwiedzających nasz portal.

Sprawdź swoje ogłoszenie w wyszukiwarce →

3. Zwiększaj swoje zarobki

Możesz rozszerzyć swój pakiet, rejestrując się jako sprzedawca. Usługa jest darmowa przy zakupie pakietu subskrypcji premium! Po aktywowaniu konta otrzymasz dostęp do panelu esklepu, gdzie będziesz miał możliwość dodawania swoich produktów do swoich ogłoszeń oraz do zarządzania erezerwacjami. Odwiedzający nie tylko zobaczy Twoją wizytówkę, ale będzie mógł zakupić od razu od Ciebie produkty i usługi!

Rejestracja sprzedawcy→

Masz pytanie?

Czy moja firma może ogłaszać się na Waszym portalu?

Każda firma, która przyczynia się do realizacji eventów może umieścić ogłoszenie na naszym portalu. Może to być restauracja, pub, kwiaciarnia, salon piękności, salon fryzjerki, sala weselna, hotel, firma cateringowa itp. Zapraszamy również DJ-ów, muzyków, organizatorów imprez, animatorów, dekoratorów itd.

Czy mogę anulować subskrypcję?

Tak, możesz anulować subskrypcję, wchodząc w swój panel klienta- w subskrypcję.

W jaki sposób będą realizowane płatności?

Nasz portal współpracuje z Przelewy24, a więc masz możliwość płatności online przy pomocy swojego banku. Możesz również skorzystać z przelewu tradycyjnego. Gdy tylko zaksięgujemy Twoją płatność, Twój pakiet zostanie aktywowany. Możesz skorzystać z pakietu jednorazowego, albo wykupić subskrypcję.

Masz inne pytanie?

Z chęcią odpowiemy! Kontakt


Gotowy, by zdobywać nowych klientów?

Dodaj ogłoszenie już teraz